Zwyżka Katowice

Katowice wynajem zwyżki

Oczyszczanie lub malowanie dachu, wymiana lub konserwacja i naprawa rynien, malowanie elewacji… To tylko przykłady niektórych prac na wysokości z życia codziennego. Wykonać je trzeba, a praca na dachu lub z poziomu drabiny jest zwyczajnie niebezpieczna. Z takimi zadaniami boryka się większość mieszkańców Katowic. To naturalne, że chcemy dbać o miejsce, w którym żyjemy. Zwykle to nie brak zapału i chęci jest powodem niewykonywania prac konserwacyjnych na wysokości. Problemem staje się brak narzędzi, które pozwolą na bezpieczne wykonanie niezbędnych czynności. Nie wystarczą wałki, wyciory i czyściwa, jeśli nie dysponujemy sposobem na bezpieczne wykonanie prac na wysokości.

Wynajem podnośników koszowych Katowice

Naprawy lub prace konserwacyjne wykonywane bezpośrednio na dachu, lub z drabiny, są niebezpieczne i stanowią ogromne zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale również życia. Chwila nieuwagi i jeden niepewny krok mogą skutkować upadkiem na ziemię. W takiej sytuacji możesz skorzystać z wieloletniego doświadczenia pracowników firmy Ballas. Nie ryzykuj zdrowia i życia, bo nie warto! Wystarczy, że wynajmiesz podnośnik koszowy, zwany potocznie zwyżką. To naprawdę niewielki koszt mając na uwadze bezpieczeństwo przeprowadzania prac.

Prace na wysokości Katowice

Wynajem podnośnika koszowego, czyli wypożyczenie tak zwanej zwyżki, to proste rozwiązanie, które pozwoli na zachowanie niezbędnego bezpieczeństwa podczas prac na wysokości. W ten sposób można bezpiecznie przeprowadzić konserwację lub wymianę rynien, czyszczenie dachu, malowanie wysokich elewacji czy wycinkę lub pielęgnację wysokich drzew w sposób niezagrażający bezpieczeństwu ludzi, budynków czy samochodów. Montaż banerów reklamowych dzięki zwyżce przebiega szybko i sprawnie.Infolinia
511 794 497